top of page

HĹBKOVÉ ČISTENIE 

42

Hĺbkové čistenie tváre patrí medzi základné ošetrenia pleti. Môže sa robiť takmer u každého typu pokožky, okrem veľmi citlivej pleti. Ošeterenie vykonávame profesionálnou španielskou kozmetikou Germaine de Capuccini, ktorá zaručuje minimálne percento alergickej reakcie.  Pokožka touto kozmetikou teda nie je poškodená agresívnou chémiou.

 • NORMÁLNA PLEŤ odporúčanie  – 1x do mesiaca

 • SUCHÁ AŽ CITLIVÁ PLEŤ odporúčanie  – 1x za dva mesiace

 • PROBLEMATICKÁ PLEŤ odporúčanie  –  2x mesačne, po zlepšení stavu 1x mesačne

 

Priebeh ošetrenia:

Povrchové čistenie mliekom, dočistenie tonikom podla typu pleti. Následne sa aplikuje píling z prírodných látok, ktorý je veľmi šetrný k pleti alebo a pomáha odstrániť odumreté kožné bunky. Následne sa vykonáva dermabrázia na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Odstránením povrchových vrstiev pokožky sa zlepšuje prienik účinných látok do kože, čo sa samozrejme efektívne využíva. Hĺbkové čistenie prebieha pomocou skin scrubberu a prípadne sa kombinuje s manuálnym dočistením. Po vyčistení nasleduje dezinfikovanie pleti ozónom, kotrý taktiež dopomáaha ukludneniu zápalov na pokožke. Súčasťou záveru ošetrenia je uktrazvuková masáž na zapracovanie masky (čistiaca,ukludňujúca) a aplikácia séra alebo záverečného krému podľa typu pokožky.

​Dĺžka ošetrenia: 1 hodina

MICRODERMABRÁZIA 

Mikrodermabrazia patrí k menej agresívnym metódam zlepšenia vzhľadu pleti. Je to dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky.

Účinky mikrodermabrázie:

 • Ošetrenie  mastnej alebo unavenej pleti a omladenie

 • Revitalizácia zrelej pleti

 • Hĺbkové čistenie pórov

 • Vylepšenie jazvičiek po akné

 • Ošetrenie slnkom poškodenej pleti

 • Efektívne ošetrenie a zjemnenie vrások

 • Redukcia pigmentových a stareckých škvŕn

 • Farebné zjednotenie pleti

Priebeh ošetrenia:

Povrchové čistenie mliekom, dočistenie tonikom podla typu pleti. Následne sa aplikuje píling z prírodných látok, ktorý je veľmi šetrný k pleti alebo a pomáha odstrániť odumreté kožné bunky. Následne sa vykonáva dermabrázia na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Odstránením povrchových vrstiev pokožky sa zlepšuje prienik účinných látok do kože, čo sa samozrejme efektívne využíva. Súčasťou záveru ošetrenia je uktrazvuková masáž na zapracovanie masky (čistiaca,ukludňujúca) a aplikácia séra alebo záverečného krému podľa typu pokožky.

 

Zákrok je nebolestivý, po zákroku pociťujete mierne prehriatie, ako po masáži, čo sa môže odraziť na miernom začervenaní pleti. Začervenanie sa zvyčajne v priebehu pár hodín vytráca. 

V najbližších troch dňoch je potrebné vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu. 3 dni pred a 3 dni po zákroku je potrebné vynechať používanie krémov na báze AHA kyselín, 

Odporúčame 4 – 8 pravidelne sa opakujúcich sedení v rozpätí 2 týždňov. Po ukončení kúry sa odporúča opakovaná aplikácia ošetrenia každých 1 – 3 mesiace na udržanie dosiahnutého výsledku. Klienti vidia výsledok po 1 – 2 sedeniach, ostatné ošetrenia zlepšujú a predlžujú nadobudnuté výsledky. 

Dĺžka ošetrenia: 1 hodina

30

 ANTI-AGING+MICRODERMABRÁZIA 

45

Prvé mimické vrásky na čele a v okolí očí sa objavujú už v tridsiatke. Ak máte suchšiu pokožku, vrásky môžu prísť aj skôr. Pleť vekom stráca jas a lesk, mizne jej schopnosť odrážať svetlo, pohlcuje ho a vzniká tzv. tieňovanie pokožky. Časom sa vrásky prehlbujú, zvýrazňujú a stávajú sa trvalými. Pri ošetrení Anti-aging spájame použitie najmodernejších prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými látkami a relaxačné metódy.

Účinky ošetrenia:

 • Ošetrenie  mastnej alebo unavenej pleti a omladenie

 • Revitalizácia zrelej pleti

 • Ošetrenie slnkom poškodenej pleti

 • Efektívne ošetrenie a zjemnenie vrások

 • Redukcia pigmentových a stareckých škvŕn

 • Farebné zjednotenie pleti

 

Priebeh ošetrenia:

Povrchové čistenie mliekom, dočistenie tonikom podla typu pleti. Následne sa aplikuje píling z prírodných látok, ktorý je veľmi šetrný k pleti alebo a pomáha odstrániť odumreté kožné bunky. Následne sa vykonáva dermabrázia na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Odstránením povrchových vrstiev pokožky sa zlepšuje prienik účinných látok do kože, čo sa samozrejme efektívne využíva a to v následujucom kroku. Do pokožky sa zapracuje anti-agingova amuplka. Súčasťou záveru ošetrenia je uktrazvuková masáž na zapracovanie masky (čistiaca,ukludňujúca) a aplikácia séra alebo záverečného krému podľa typu pokožky.

Dĺžka ošetrenia: 1 hodina

bottom of page